Зубонарізні роботи

Виготовлення шестерень або формування зубчастого колеса - одна з найпопулярніших послуг в нашій компанії. Зубчасті колеса є найважливішим елементом безлічі механізмів, тому від якості цих деталей багато в чому залежить якість роботи всього пристрою. Якщо механізм потребує заміни шестерні, знайти підходящу неймовірно важко. Набагато простіше виготовити нову запчастину за кресленням або зразком, чим і займається компанія ЗРС, яка розташовується в Дніпрі. Виготовимо для вас будь-які шестерні згідно креслення. Допоможемо з розробкою креслень, якщо буде потрібно.

Компанія ЗРС пройшла сертифікацію ТОВ «ВСЦ« ПІВДЕНТЕСТ »», який здійснює контроль за якістю продукції, що випускається.

Залишити заявку
Приклади готової продукції
Розрахунок вартості замовлення
Ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. пошта
Опис

Завантажте файл креслення вашого вироби. По ньому ми зможемо оцінити вартість роботи.

Виготовлення шестерень: технологія

Зубонарізні роботи технологічно досить складні. Для виробництва шестернею потрібне спеціалізоване обладнання, управляти яким повинні спеціально навчені інженери.
Шестерні та інші схожі деталі найчастіше виготовляють з:

  • вуглецевої сталі;
  • різних сплавів з додаванням нікелю, хрому, ванадію.

Виготовлення шестірні за кресленням може проводиться одним з наступних способів:

  • Обкатился – один з найбільш технологічних методів, що вимагає наявності спеціалізованих ріжучих інструментів, а також належних навичок і умінь у майстра, який виконує роботи;
  • розподіл -досить популярний метод, шестерні виготовляються за допомогою фрез (палацовий, дискової);
  • накочення (холодне, гаряче) – в роботі використовуються зубонакатний інструмент, за допомогою якого в результаті тиску (холодне накочення) або високих температур (гаряче накочення) відбувається деформація поверхні заготовки відповідно до профілю інструменту.

Вибір способу виготовлення залежить від обсягу партії, бажаної точності, типу вироби. Так, виготовлення конічних шестерень з круговим зубом методом обкатки дозволяє отримати найбільш точний результат. Більшість шестернею виготовляються саме нарізною методом, це одна з найбільш популярних послуг, хоча процес нарізування різьблення можна віднести до розряду трудомістких. На заводі ЗРС ви можете замовити виготовлення:

  • різних шестернею (косо- і прямозубих, циліндричних, з круговим зубом);
  • зірочок для ланцюгових передач;
  • зубчастих коліс і рейок.

Виготовлення шестерень за кресленням в Дніпрі

Наша компанія надає послуги металообробки в Дніпрі. Пропонуємо вам виготовлення шестерень на замовлення за вашими кресленнями або зразком на найсучаснішому обладнанні з програмним управлінням. Ціна послуги буде залежати від обсягу партії, складності робіт, встановлених термінів. Виконання замовлення в терміновому порядку підвищує вартість послуги.