Дивитися виробничий процес Кнопка Play

Костилі колійні

У нас ви можете купити костилі колійні і інші комплектуючі для рейкових скріплень. Цей виріб служить для скріплення рейки з дерев’яною шпалою. Його конструктивні особливості передбачають наявність виступу на капелюшку. Він якраз і тримає рейок, притискаючи її до шпал.

Новий костиль відрізняється стійкістю до різних негативних впливів, довговічністю і високою механічною міцністю. Дані властивості передбачені в регламентуючій документації, яка описує якість і процес виготовлення цих елементів скріплень. Забиваються вони вручну або за допомогою спеціальних пристроїв в спеціальні отвори, передбачені в підкладці, що розташовується між рейкою і тримає його шпалою. Кожна підкладка вимагає застосування декількох виробів. Точна кількість залежить від її конструкції. На кожен кілометр шляху йде приблизно 1600 шпал, тобто 16000 милиць.

Завод рейкових скріплень – український виробник костилів колійних, що використовуються при ремонті або монтажі залізничного полотна. Зверніть увагу на запропоновану нами вартість – це одна з найбільш привабливих цін в Україні. Весь товар сертифікований, його якість гарантована. Поставляємо товар будь-якими партіями. Звертайтеся до нас!

Залишилися питання? Заповніть форму для зв'язку з менеджером