Накатка різьблення

Накатка різьблення - процес деформування поверхні металевих виробів, який відбувається в результаті впливу високого тиску. На відміну від фрезерування або нарізування бажаний рельєф заготовки виходить в результаті впливу тиску на метал, а не механічного різання її поверхні.

Компанія ЗРС пройшла сертифікацію ТОВ «ВСЦ« ПІВДЕНТЕСТ »», який здійснює контроль за якістю продукції, що випускається.

Залишити заявку
Приклади готової продукції
Розрахунок вартості замовлення
Ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. пошта
Опис

Завантажте файл креслення вашого вироби. По ньому ми зможемо оцінити вартість роботи.

Виготовлення різьблення методом накатки має ряд переваг:

 • деталь встановлюється в патрон або цангу;
 • патрон з запчастиною обертають;
 • супорт разом з накатником, куди встановлений вал з необхідним профілем, поступально переміщують до освіти необхідного рельєфу.

Накатка різьблення на трубі – це трудомісткий технологічний процес, який здійснюється за допомогою спеціалізованої техніки. У компанії ЗРС ви можете замовити подібну послугу, а також фрезерування, розточування, цинкування деталей і ін.

Накочення різьблення: види і технологічний процес

Для накочування рельєфу на болтах і інших запчастинах застосовують дві методики:

 • за допомогою роликів;
 • за допомогою плашок.

Сьогодні велику поширеність отримав перший спосіб. Він більш досконалий і дозволяє працювати з виробами, які мають складну конфігурацію. Накатка різьблення роликами проводиться на спеціалізованих верстатах. Зазвичай застосовується два ролика, для запчастин зі складною конфігурацією – три і більше. Вони можуть мати кільцевої або гвинтовий профіль. На відміну від плашок, в процесі накочування ролики роблять менший тиск на закріплене виріб, що дозволяє працювати з порожніми і тонкостінними заготовками, а також із запчастинами зі сталі підвищеної твердості. Різьбонакатні обладнання використовує метод холодного накочування.

Процес відбувається наступним чином: профіль інструменту вдавлюється в металеву заготовку, в результаті впливу тиску поверхню заготовки повторює профіль інструменту. В результаті поверхня металу залишається щільною, без нерівностей і шорсткостей, характерних для нарізної способу обробки, що підвищує точність отриманого рельєфу.

На заводі ЗРС проводиться накочення різьблення на:

 • металовироби різного призначення;
 • деталі, використовувані в машинобудівній галузі;
 • труби;
 • спеціальні запчастини з металу і сплавів.

Обладнання, на якому проводиться нарізування і накочення різьблення

Накатка різьблення на токарному верстаті дозволяє обробляти деталі діаметром від 5 до 25 мм. З таким же діаметром працюють токарно-револьверні і автоматичні верстати.
Обробка на токарному обладнанні відбувається наступним чином:

 • деталь встановлюється в патрон або цангу;
 • патрон з запчастиною обертають;
 • супорт разом з накатником, куди встановлений вал з необхідним профілем, поступально переміщують до освіти необхідного рельєфу.

При цьому, слід контролювати величину деформації, яка виникає під впливом однобічної радіальної сили.
Для запчастин діаметром до 50 мм рельєф наносять за допомогою накатних верстатів з двома, трьома або більше роликами, що забезпечує більш сприятливий процес і рівномірний розподіл радіальної сили.

На виробництві компанії ЗРС використовується новітнє автоматичне і напівавтоматичне обладнання, за допомогою якого проводиться нарізування і накочення різьблення на заготовки з різних металів і сплавів. Наша техніка має високу продуктивність і видають мінімальний відсоток браку.

Послуги з накатці різьблення в Дніпрі

На нашому сайті ви можете замовити послуги з накатці різьблення в Дніпрі на найсучаснішому обладнанні. Ціна повністю відповідає високій якості. Гарантуємо вам вчасно виконану роботу. Наше підприємство працює згідно ГОСТ і іншим встановленим стандартам. Техніку обслуговують високопрофесійні інженери з багаторічним досвідом роботи. Ви можете задати ваші запитання по телефону, наші менеджери з радістю розкажуть вам всі нюанси роботи. Для прорахунку точної вартості робіт надішліть нам креслення або зразок виробу. На ціну впливає складність роботи, обсяг партії і терміни виготовлення.