Металообробка

Металообробка на верстатах з чисельно-програмним керуванням - це високотехнологічний процес, сучасне рішення виробничих проблем, завдяки якому можна швидко і точно різати, шліфувати, фрезерувати метал за заданими алгоритмами. Зручність подібних агрегатів в тому, що їх легко налаштувати для виконання завдань абсолютно будь-якої складності. Вони відмінно справляються як з одиничним, так і з масовим виробництвом виробів зі сталі. Мінімальна людське втручання в процес призводить до практично повної відсутності шлюбу і помилок. За одну установку на обладнанні з ЧПУ можна виконати комплексну обробку деталі.

Компанія ЗРС пройшла сертифікацію ТОВ «ВСЦ« ПІВДЕНТЕСТ »», який здійснює контроль за якістю продукції, що випускається.

Залишити заявку
Приклади готової продукції
Розрахунок вартості замовлення
Ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. пошта
Опис

Завантажте файл креслення вашого вироби. По ньому ми зможемо оцінити вартість роботи.

Компанія ЗРС пропонує вам послуги металообробки на сучасних верстатах з чисельно-програмним керуванням. Це популярна сьогодні послуга, і ми гарантуємо вам точність і мінімум браку, повну відповідність вашим технічним завданням.

ЧПУ металообробка: переваги та особливості технології

Сучасні роботи по металообробці вимагають високої точності і результативності. Устаткування з числовим-програмним керуванням легко справляється з поставленими завданнями, успішно виробляє будь-які за обсягом партії деталей з металу, при цьому, завдяки швидкого переналагодження можна виготовити запчастини за різними кресленнями без затримок.

Устаткування з ЧПУ має безліч переваг:

 • максимально точний і швидкий результат, повністю відповідний кресленнями і технічним завданням;
 • автоматична робота, великі партії абсолютно ідентичних один одному деталей без людського втручання;
 • зручна система переналагодження обладнання, швидке налаштування для виробництва різних запчастин;
 • виготовлення деталей будь-якого розміру, конфігурації і складності;
 • робота з різними заготовками: чорний метал, сплави чорних і кольорових металів, титанові сплави і т.д .;
 • повну відповідність виробів не тільки кресленням, а й один одному завдяки програмної налаштування;
 • низький відсоток браку;
 • доступна вартість металообробки.

Розробка великих партій складних металевих виробів вимагає задіяння серйозних виробничих потужностей. Компанія ЗРС надає послуги з виготовлення металевих виробів в Дніпрі на сучасних верстатах з ЧПУ. Їх особливість – наявність спеціальної програми, яка задає траєкторію руху ріжучих інструментів в різних площинах. Устаткування з ЧПУ дозволяє оперативно проводити навіть найскладніші запчастини в потрібній кількості, при цьому, значно зменшується шанс виникнення збоїв і помилок, що дозволяє замовнику істотно заощадити свої ресурси.

Види робіт з обробки металу

Якщо вас цікавить металообробка в Україні- звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо вам наступні послуги:

 • зубонарізні, токарно-фрезерні роботи;
 • розточування заготовок;
 • виготовлення валів, шнеків, зірочок;
 • плазмова різка;
 • штампування (об’ємна, листова) та ін.

Зв’яжіться з нашим менеджером, якщо хочете дізнатися, які додаткові послуги в даній сфері ми надаємо.

Металообробка на замовлення в Дніпрі

Металообробка на замовлення на всіх технічних засобах з чисельно-програмним керуванням в компанії ЗРС – це краще рішення для економії часу і ресурсів. На виробництві ми використовуємо найсучасніше високоточне обладнання, оснащене спеціальними програмами для швидкої і безпомилкової обробки матеріалів та виготовлення металевих виробів. Щоб ми змогли розрахувати для вас вартість виробництва певних запчастин зв’яжіться з нашими менеджерами та надайте їм креслення або ж зразок запчастини, яку потрібно виготовити. Ви можете замовити як невелику партію, так і об’ємне виробництво деталей будь-якої складності. Ми гарантуємо високу якість і повну відповідність кресленням і технічним завданням. Для замовлення послуг, а також для прорахунку їх вартості зателефонуйте нам за номерами телефонів, які ви знайдете внизу сторінки або в розділі Контакти на нашому сайті. Наші менеджери – професіонали своєї справи, вони проконсультують вас з усіх питань і нададуть необхідну інформацію.