Цинкове покриття

Щоб збільшити термін служби металевих виробів виконується їх оцинковка. Позбавлений захисної поверхні метал дуже вразливий для корозії, особливо якщо вироби експлуатуються в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря. Нанесення шару цинкового покриття на сталь дозволяє вберегти її від агресивного впливу навколишнього середовища.

Компанія ЗРС пройшла сертифікацію ТОВ «ВСЦ« ПІВДЕНТЕСТ »», який здійснює контроль за якістю продукції, що випускається.

Залишити заявку
Приклади готової продукції
Розрахунок вартості замовлення
Ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. пошта
Опис

Завантажте файл креслення вашого вироби. По ньому ми зможемо оцінити вартість роботи.

Захисні властивості складів, якими покривають сталь, пояснюється певними фізичними властивостями цинку. Він разом зі сталлю утворюють гальванічну пару. У разі впливу агресивних речовин руйнуватися буде саме цинкове покриття металу, участь стали в хімічних процесах практично виключається. Захист металу буде діяти аж до повного руйнування цинкового покриття на його поверхні.

Компанія ЗРС виробляє цинкування труб, деталей за сучасними технологіями. Наші переваги – висока якість і гарантований захист виробів від корозії.

Гальванічне цинкування та інші методи оцинковки металевих виробів

Сьогодні нанесення захисного шару виробляють кількома способами:

  • гаряче цинкування – використовується розплавлений цинк, найякісніший метод, який, тим не менш, має великий недолік пов’язаний з екологічною безпекою;
  • холодна оцинковка – простий і високотехнологічний спосіб, при якому містять цинк склади наносяться на поверхню заготовок за допомогою кисті або фарбопульта;
  • гальванічний метод – дозволяє добитися високої адгезії з металом і нанести рівний шар цинку певної товщини по всій поверхні виробу.

Методика вибирається залежно від конфігурації вироби, умов його експлуатацій та інших характеристик. Завод ЗРС пропонує вам оцинкування останнім з описаних методів. Це найсучасніший і дуже популярний у наших замовників спосіб, завдяки якому нанесений шар відрізняється не тільки міцністю, але і високою декоративністю.

Гальванічне цинкування дозволяє продовжити термін експлуатації металевих виробів і тим самим знизити витрати, пов’язані з їх технічним обслуговуванням або заміною. При нанесенні цинкового шару подібним методом відбувається його скріплення зі сталевою поверхнею на молекулярному рівні.

Деталь, попередньо очищену від поверхневих забруднень і іржі, поміщають в електролітичний розчин. Туди ж відправляються і пластини з цинку. Потім їх підключають до двох контактів електричного струму: позитивному і негативному. Різниця електричних потенціалів розчиняє пластини, а молекули цинку спрямовуються на металеву поверхню зануреного вироби, утворюючи тим самим захисний шар необхідної товщини.

Цинковое покрытие металла в Днепре по доступной цене

Металообробка в Дніпрі – профіль компанії ЗРС. Наше виробництво пропонує вам різні послуги з обробки металу на сучасних верстатах з чисельно-програмним керуванням, а також послуги з антикорозійного покриття виробів. У їх числі – оцинковка ціна якої повністю відповідає її високій якості. Всі наші роботи строго регулює ГОСТ, а кожна виготовлена ​​і оброблена деталь гарантовано якісна. Ми ретельно очищаємо сталь перед оцинковкой, щоб захисний шар вийшов рівним і однорідним. Дізнатися точну вартість оцинковки ваших заготовок ви можете, зв’язавшись з нашим менеджером і надавши йому технічне завдання. На вартість в значній мірі впливають терміни і обсяг партії. Уточнюйте всі питання за телефонами, які ви знайдете на нашому сайті в розділі Контакти.