Плазмова різка

Плазмова різка металу - це сучасна і дуже ефективна технологія розкрою металевих листів. Свого часу вона була розроблена замість кисневої, яка в багатьох випадках не могла забезпечити високу якість обробки, швидкість роботи, а в деяких ситуаціях і можливість виконання в принципі. Під час кисневого різання нерідко відбувалася деформація стали через вплив температури, вигоряли і розплавлялися сусідні з оброблюваних ділянки. Розроблена замість застарілої технології плазмова різка листового металу дозволяє вузьконаправлено впливати тільки на ділянку різу і не деформує виріб.

Компанія ЗРС пройшла сертифікацію ТОВ «ВСЦ« ПІВДЕНТЕСТ »», який здійснює контроль за якістю продукції, що випускається.

Залишити заявку
Приклади готової продукції
Розрахунок вартості замовлення
Ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. пошта
Опис

Завантажте файл креслення вашого вироби. По ньому ми зможемо оцінити вартість роботи.

Плазмова різка металу – це сучасна і дуже ефективна технологія розкрою металевих листів. Свого часу вона була розроблена замість кисневої, яка в багатьох випадках не могла забезпечити високу якість обробки, швидкість роботи, а в деяких ситуаціях і можливість виконання в принципі. Під час кисневого різання нерідко відбувалася деформація стали через вплив температури, вигоряли і розплавлялися сусідні з оброблюваних ділянки. Розроблена замість застарілої технології плазмова різка листового металу дозволяє вузьконаправлено впливати тільки на ділянку різу і не деформує виріб.

Як проводиться повітряно плазмова різка металу

Повітряно плазмова різка металу виконується за допомогою спрямованого впливу іонізованого газу, що містить електрично заряджені частинки. Електрична дуга нагріває його до високих температур. Перший прожиг листа струмінь плазми здійснює всього за 2-3 секунди, що в п’ять разів швидше, ніж при класичному кисневому різанню.
Для струменя плазми використовуються два типи газів:

 • активні;
 • неактивні.

Повітря і кисень вважаються активними газами, вони використовуються для різання чорних металів. Азот або водяна пара відносять до неактивних, з їх допомогою ріжуть кольорові метали або сплави.

Плазмова різка металу на верстаті з ЧПУ відбувається наступним чином. На верстаті закріплюється сталевий лист. Оператор вводить в програму необхідні дані, якими визначає траєкторію руху ріжучого елемента. Програма також враховує тип стали і її товщину. Далі все виробляє обладнання без людського втручання. Струмінь розрізає сталь слідуючи заданим параметрам, по лазерному вказівником. ЧПУ верстати мають високу продуктивність, мінімальним відсотком браку на виході. За допомогою такого обладнання з сталевого листа можуть виготовлятися вироби різного призначення і форми.

В цілому, плазмова різка металу виробів на верстатах з числовим-програмним керуванням має безліч переваг:

 • висока продуктивність за рахунок швидкої обробки однієї одиниці виробу;
 • можлива раскройка сталевих листів будь-якої товщини;
 • теплова деформація виробів повністю виключена – присутній виключно локальний нагрів в місці різу;
 • чистий, якісний результат, відсутнє необхідність проводити додаткову обробку заготовки;
 • вирізання будь-яких геометричних фігур, візерунків;
 • повна ідентичність заготовок кресленням і один одному;
 • безпеку процесу;
 • мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище.

Плазмова різка металу і сплавів: що впливає на вартість

Послуги плазмової лазерного різання металу дуже популярні в першу чергу через універсальність. За допомогою струменя плазми можна обробляти як чорні, так і кольорові метали, а також їх сплави. У кожного матеріалу є певні особливості. Наприклад, такий метод обробки дозволяє отримати круглі заготовки великих діаметрів з нержавіючої сталі, що неможливо виконати механічним способом. Використання плазмового різання для титану і його сплавів дозволяє уникнути утворення твердих розчинів впровадження. Також плазмою можна виробляти точну нарізку листів, покритих корозією.

Ціна на плазмову різку металу з ЧПУ обладнанням залежить від:

 • кількість заготівок, які необхідно обробити;
 • складності узору;
 • термінів виготовлення.

При цьому, ціна за метр також багато в чому залежить від товщини металевих листів і типу стали або сплаву.

Плазмова різка металу на замовлення в Дніпрі

Компанія ЗРС надає різні послуги, в тому числі і металообробку в Дніпрі різними способами: фрезерування, розточування, свердління, цинкування, накатка різьби і т.д. У нас можна замовити плазмове різання металу в Дніпрі за дуже хорошою ціною. Наше виробництво оснащене сучасними верстатами для різання металу з числовим-програмним керуванням. За процесом стежать оператори – професійні інженери, які мають великий досвід роботи в плазмовому різанні. Роботу наших цехів суворо регулює ГОСТ і стандарти, прийняті в Україні. Ми гарантуємо вам якісний результат.

Наші менеджери можуть прорахувати для вас точну вартість робіт. Для цього зв’яжіться з нами за номерами телефонів, які ви знайдете в розділі Контакти на нашому сайті, і надайте креслення виробів, які слід вирізати. Бажано оформити їх відповідно до всіх стандартів. Не забудьте вказати тип стали і товщину листа.

Виконуємо замовлення будь-якого обсягу: як одиничне виробництво, так і велику серію. Завдяки нашим сучасним верстатів ми швидко впораємося навіть з самим великим замовленням, а кожна деталь буде виконана суворо за кресленням.