Об’ємне і листове штампування

Компанія ЗРС надає послуги об'ємного штампування і листового штампування деталей будь-якої складності і в будь-яких обсягах. Штампування являє собою пластичну деформацію заготовки під дією тиску. Для надання форми використовуються штампи. Штамп може складатися з однієї або декількох частин, бути призначеним для об'ємної або листового штампування. Обробка металу штампуванням дозволяє виробляти великі партії деталей однакової форми.

Компанія ЗРС пройшла сертифікацію ТОВ «ВСЦ« ПІВДЕНТЕСТ »», який здійснює контроль за якістю продукції, що випускається.

Залишити заявку
Приклади готової продукції
Розрахунок вартості замовлення
Ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. пошта
Опис

Завантажте файл креслення вашого вироби. По ньому ми зможемо оцінити вартість роботи.

Штампування має такі переваги:

  • висока точність і якість кожної деталі – при необхідності, вони можуть бути взаємозамінними;
  • економне витрачання вихідних матеріалів;
  • велика продуктивність при низьких затратах.

Штампування металу: види, особливості

Штампування листового металу і об’ємних заготовок може проводиться різними способами:

  • гарячим;
  • холодним;
  • магнітно-імпульсним;
  • валковим.

Технологія листового штампування холодним способом найбільш популярна на сьогоднішній день. З її допомогою можна отримати деталі, товщина яких буде дорівнює товщині заготовленого сталевого листа або стрічки. Широко застосовується для виготовлення конструкцій різного призначення. Для штампування холодним методом слід підбирати пластичні матеріали, такі як латунь, мідь, легована сталь і ін. Виготовлені за такою методикою деталі не вимагають подальшої обробки або різання. Холодний спосіб дозволяє отримати деталі більш складної форми. Перевагою даного способу є повна відсутність усадки, яка може виникати в результаті охолодження заготовок, а також виключається ризик виникнення тріщин.

Гаряче об’ємне штампування металу виконується наступним чином: заготовку нагрівають до певних температур, після чого прес притискає до неї штамп за формою майбутньої деталі. Така методика відмінно показала себе при серійному і масовому виробництві запчастин.

Магнітно штампування заготовок дозволяє виробляти деталі практично миттєво. Заготовлений лист металу поміщається в магнітно-імпульсна поле, де під дією вихрових струмів відбувається його деформація по заданих параметрах. Отримані заготовки відрізняються високими показниками якості. Валковий метод використовується для виготовлення осесиметричних деталей з циліндричних заготовок.

Вибір методики безпосередньо залежить від типу деталі, обсягу виробництва, встановлених термінів. Звертайтеся до наших фахівців за консультацією, і вони підкажуть вам, який із способів підходить у вашому випадку найкращим чином.

Дізнатися, якою буде підсумкова ціна виробництва ваших деталей ви можете, надіславши нам креслення або зразок виробу. Наші фахівці розрахують вартість в залежності від складності запчастини, обсягу партії, бажаних термінів виробництва. Також наші фахівці допоможуть вам доопрацювати креслення або ж розроблять його з нуля відповідно до ваших вимог.

Обробка металу штампуванням в Дніпрі

У компанії ЗРС ви можете закатати різні послуги металообробки в Дніпрі , в їх числі – штампування виробів з металу на замовлення по кресленнями. Наш завод обладнаний сучасними верстатами з чисельно-програмним керуванням, кожен оператор на виробництві має належним рівнем знань і професійної підготовки, завдяки чому ми можемо гарантувати нашим замовникам високу якість. Нашу роботу регулює ГОСТ та інші встановлені в Україні стандарти. Компанія ЗРС розташовується в Дніпрі. Ви можете зателефонувати нам за телефонами, вказаними в Контактах на сайті, і уточнити будь-які подробиці.