Координатно розточувальні роботи

Координатно розточувальні роботи прийнято вважати одним з найбільш трудомістких процесів на етапі фінальної обробки виробів з металу. Від стану обладнання, яке застосовується для розточення, і ступеня кваліфікації майстра багато в чому залежить якість даного виду робіт.
Компанія ЗРС пройшла сертифікацію ТОВ «ВСЦ« ПІВДЕНТЕСТ »», який здійснює контроль за якістю продукції, що випускається.

Залишити заявку
Приклади готової продукції
Розрахунок вартості замовлення
Ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. пошта
Опис

Завантажте файл креслення вашого вироби. По ньому ми зможемо оцінити вартість роботи.

Координатно-розточувальні верстати найбільш універсальний інструмент, призначений для виконання у вигляді окремих робіт, так і для серійного виробництва деталей. Вони мають систему корекції, що дозволяє зводити похибки під час обробки до мінімуму. Поворотний стіл дозволяє працювати з похилими отворами, що також є перевагою даного типу розточувальних верстатів.

По розташуванню обробного інструменту на верстаті виділяють два види обробки:

  • горизонтально-розточна;
  • вертикально-розточна.

Для досягнення максимальної точності розточування проводиться при низьких швидкостях. Так можна аж до часток міліметра врахувати вимоги технічного завдання замовника.

Наша компанія виконує координатно-розточувальні роботи будь-якої складності і в будь-яких обсягах. На нашому виробництві в Дніпрі використовуються сучасні розточувальні верстати, за допомогою яких ми обробляємо вироби з металу: рассверливаем отвори, розточуємо вже наявні, нарізаємо різьблення, фрезеруя поверхні деталей.

Розточувальні роботи на координатно-розточувальному станку

Робота на координатно розточувальному верстаті за координатами виконується в наступному порядку:

  • деталь закріплюється в спеціальному пристосуванні на поверхні верстата;
  • ріжучий інструмент встановлюється в конусі вала (шпинделя);
  • вал (шпиндель) встановлюють на необхідні координати, переміщаючи стіл під ним;
  • в залежності від необхідного діаметра отвору регулюється висота інструменту, закріпленого на траверсі.

За допомогою верстатів можна провести контроль лінійних і кутових розмірів деталей. Також, за допомогою керненія, можна маркувати деталі, наносити поділу, будь-яку іншу розмітку на металеву поверхню.

На нашому сайті ви можете оформити замовлення роботи на координатно розточувальному верстаті та на послуги термообробки. У компанії ЗРС працюють професіонали з величезним досвідом роботи, які оперативно впораються з роботами будь-якої складності в обумовлені терміни. У нас ви також можете замовити і інші роботи, в їх числі металообробка в Дніпрі за прийнятними цінами. Щоб дізнатися точну вартість робіт, зв’яжіться з нашим менеджером і надішліть ваше технічне завдання.