Токарні, фрезерні, свердлильні роботи

Фрезерні, а також свердлильні та токарні роботи - найважливіша частина процесу виготовлення деталі. На спеціальних високотехнологічних верстатах проводиться обробка металевих заготовок згідно з кресленнями, при цьому, досягається висока точність результатів, адже весь процес на кожному з етапів виготовлення контролюється програмою.

Компанія ЗРС пройшла сертифікацію ТОВ «ВСЦ« ПІВДЕНТЕСТ »», який здійснює контроль за якістю продукції, що випускається.

Залишити заявку
Розрахунок вартості замовлення
Ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. пошта
Опис

Завантажте файл креслення вашого вироби. По ньому ми зможемо оцінити вартість роботи.

Компанія ЗРС займається обробкою металу на сучасних верстатах з числовим-програмним керуванням. Пропонуємо вам якісні токарні фрезерувальні роботи з мінімальним відсотком браку. Беремося за виготовлення деталей будь-якого розміру, складності та конфігурації. Зробимо для вас як невелику серію, так і об’ємну партію. Гарантуємо швидкий результат і оптимальні ціни при високій якості.

Свердлильні та токарно фрезерні роботи в Дніпрі від компанії ЗРС

Під токарськими роботами на увазі різні типи обробки поверхні заготовок:

  • нарізування різьблення (як зовнішньої, так і внутрішньої);
  • прорізання канавок;
  • зняття фасок і т.д.

Токарно-фрезерні роботи є важливим етапом при виготовленні:

  • дисків;
  • валів;
  • кілець;
  • втулок;
  • муфт;
  • гайок і т.д.

При фрезерних роботах інструмент (фреза) здійснює обертальні рухи, при закріпленої на верстаті деталі. Поряд з токарними роботами це найпопулярніший вид обробки металевих заготовок. Фрезерування листового металу дозволяє розкроїти заготовки згідно з кресленнями, а також виробляти фасонні профілі і об’ємні деталі. Завдяки сучасним технологіям і впровадження автоматизації сьогодні стало можливим виробництво навіть найскладніших металевих деталей.

Ще один популярний вид обробки заготовок – свердлильні роботи. Як правило, це фінальна частина виготовлення деталі, яка йде після токарно-фрезерних робіт. За допомогою верстата в закріпленому виробі виробляються отвори різного перетину і глибини. Надалі ці отвори при необхідності розточуються, або ж використовуються для нарізування різьблення. Це дуже важливий етап в процесі виготовлення деталі, адже лише через одного неправильного отвори все виріб відправляється в шлюб.

На нашому виробництві використовується автоматизоване обладнання під керуванням ЧПУ, що зводить до мінімуму виникнення помилок і неточностей.

Замовити послуги по обробці металу в Дніпрі

У нашій компанії ви можете замовити свердлильні й розточувальні роботи і термообробку металу в Україні за дуже вигідними цінами. Наші виробничі потужності представлені сучасним, повністю автоматизованим обладнанням. Щоб дізнатися точну вартість робіт, вам потрібно надати нам креслення ваших деталей або ж приклад заготовки. На основі цих даних, а також інформації про необхідну кількість і крайні терміни, ми зможемо назвати вам точну вартість робіт. За консультаціями звертайтеся до наших менеджерів за номерами, вказаними на сторінці Контакти.