Клин фрикційний Ханіна

Сфера використання:

Клин фрикційний є значущим елементом у вузлі візка вантажного вагона який забезпечує гасіння коливань вагону.

  • Виробник: ТОВ "ЗРС"
  • Стандарт: креслення М1698.00.003
  • Матеріал: чавун марки СЧ 35
  • Теоретична вага, кг: 17
Залишити заявку

Детальний опис

Клин «Ханіна» встановлюється між надресорної балкою та фрикційною планкою, знизу має кільцевий виступ який запобігає його горизонтальному руху щодо пружини на якій він встановлений.

Суть роботи полягає в тому, що при навантаженні на пружину в гасителі коливань виникає тертя та відбувається амортизація бокових вібрацій балки.

Від якості роботи клина залежить тривалість безремонтного пробігу рухомого складу.

Ханіна має порожній корпус та відливається з сірого чавуну марки СЧ-35 за кресленням М1698.00.003.

Чавунні і сталеві клини

Виготовляються вироби з чавуну та сталі. Вибір тієї чи іншої моделі залежить від характеристик візків. Сталеві та чавунні вироби мають однаковий пробіг, який становить не менше 210 тис. км.

В Україні та країнах СНД для гасіння коливань найчастіше використовуються вироби з чавуну. Клин фрикційний СЧ35 виготовляється з сірого чавуну за кресленням М 1698.00.003.

Де можна купити клин фрикційний?

«Завод рейкових скріплень» є лідером на ринку ЖД матеріалів. Ми співпрацюємо як з вітчизняними, так і з закордонними компаніями. Продаж клина фрикційного чавунного, а також інших матеріалів ВСП нашою компанією здійснюється по всій країні

Ми пропонуємо якісну, сертифіковану продукцію. У нас самі конкурентні ціни на клин фрикційний в Україні. Зробити замовлення Ви можете у нас на сайті або по телефону. Дзвоніть прямо зараз!